راهنمای خرید کانکس ساحلی

راهنمای خرید کانکس ساحلی , قیمت خرید و فروش کانکس ساحلی , گروه صنعتی ایرانا سازه : کانکس های ساحلی برای ارائه خدمات در مناطق سواحلی طراحی شده اند . از این نوع از سازه ها در کنار سواحل و متاطق آزاد استفاده می شود . کانکس های ساحلی در طرح ها , رنگ ها و ابعاد گوناگون طراحی شده اند که در ادامه ی مطلب به آن می پردازیم .
این نوع از سازه ها باید به گونه ای طراحی شوند که مناسب با شرایط آب و هوایی سواحل و دریا باشد و همچنین شکل ظاهری این سازه الهام گرفته رنگ دریا و شکل امواج دریا باشد تا از نمای ظاهری زیبا و شیکی برخوردار باشد .

راهنمای خرید کانکس ساحلی

چون این نوع از کانکس ها در مکانی نصب می شوند که امکان پوسیدگی آن ها به دلیل شرایط جوی وجود دارد باید مقاوم و بادوام ساخته شوند تا از زنگ زدگی , خورندگی و ساییدگی در امان باشند . به این دلیل در ساخت این دسته از سازه ها از ورقه های پی وی سی (pvc ) و عایق بندی های مخصوص استفاده شده است . البته کانکس هایی که کاربرد گردشگری دارند در نمای آن ها از ورقه های کامپوزیت استفاده شده است که همه ی موارد ذکر شده بسته به سلیقه ی مشتریان ممکن است با یکدیگر کاملا متفاوت باشد .

کانکس ساحلی

کانکس ساحلی

انواع کانکس ساحلی

کانکس ساحلی گردشگری

کانکس های ساحلی گردشگری برای مسافران و گردشگران طراحی شده است که کاربردهای متنوع و گوناگون دیگر نیز دارند که می توان آن ها به عنوان کانکس فروشگاهی ساحلی نیز استفاده کرد

کانکس ساحلی صنعتی

نوع دیگری از کانکس های ساحلی با نام کانکس ساحلی صنعتی وجود دارد که در سواحل ماهیگیری , برای نگهداری لوازم تعمیر کشتی ها , تورهای ماهیگیری و یا فروش لوازم ماهیگیری و .. نصب شده اند .

قیمت کانکس ساحلی

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس ساحلی , خرید کانکس ساحلی , فروش کانکس ساحلی , کانکس دست دوم ساحلی و .. با کارشناسان فروش ما در مجموعه شرکت ایرانا سازه تماس بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *