اصطلاح کانکس حرفه ای چیست ؟

اصطلاح کانکس حرفه ای چیست ؟ طراحان و مهندسان مجموعه کانکس سازی ایرانا سازه اقدام به ساخت کانکس ها و سازه هایی کرده اند که علاوه بر کاربردهای زیادی که دارند از طراحی ویژه و منحصر به فردی نیز برخوردارند . یکی از این سازه ها کانکس حرفه است که بنا به سفارش و درخواست خریداران در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می گردد و به منظور خاصی طراحی شده اند .

همانگونه که در مقالات قبلی نیز اشاره کردیم هر سازه ای برای منظور خاصی طراحی می شود که از یک اصول و قاعده ی کلی تبعیت می کند برای نمونه کانکس رستوران یا فست فود باید به گونه ای طراحی شود که پسخگوی نیازهای خریداران در این راستا باشد . اما سازه ی حرفه ای بنابه درخواست خریدار باید ویژگی های خاصی داشته باشد و تمامی جزئیات شرح داده شده توسط مشتری در آن رعایت شود تا بتواند پاسخگوی نیازهای خریداران باشد . برای نمونه می توان به کانکس گرم خانه , سازه گرمخانه با درجه حرارت بالا , کلین روم های سیار , کانکس فروشگاهی یا همان کیوسک فروشگاهی که هر سازه دارای طرح و رنگ مخصوص به سازمان خاصی است .

مزایای کانکس حرفه ای

یکی از مزیت های ویژه این سازه که سبب شده نام آن نیز کانکس حرفه ای باشد این است که محصولی که در آخر به خریدار تحویل داده می شود یک محصول نهایی است که با نیازهای خریدار بیشترین تطابق را دارد زیرا سازه ای که به صورت عمومی خریداری می شود امکان دارد نتواند تمامی نیازهای خریداران را برآورده کند و یا خریدار نتواند بهره برداری مناسبی از سازه بکند و یا سازه از راندمان چایین تری برخوردار باشد بنابراین این نکته سبب شده است که خریداران بیشتر تمایل داشته باشند تا خود در ابتدا سازه ای را که می خواهند خریداری کنند با جزئیات کامل برای متخصصین و طراحان کانکس شرح دهند تا در آخر محصولی را خریداری کنند که بیشترین تطابق را با نیاز آن ها دارد . چون خریدار خود طرح سازه را داده و مصالح و مواد اولیه به کار رفته در کانکس حرفه ای طبق سلیقه ی خود مشتری است مسلما در آخر محصول نهایی از کیفیت و درجه ی کیفی بالایی برخوردار است .

طراحی و ساخت کانکس حرفه ای

اولین قدم جهت ساخت این دسته از سازه ها برگزاری جلسات مشاوره , طراحی های سه بعدی , توجه به نیازها و طرح های خریداران به نوعی اولین گام در طراحی و ساخت کانکس حرفه ای است . توجه به این نکات اولیه سبب می شود که هزینه های تولید کمتر شود و زمان ساخت نیز طبق برنامه ی تعیین شده پیش رود . در صورت رعایت نکردن این نکات امکان دارد سازه و طرح مورد نظر به خوبی پیش نرود و نتوان به نتیجه ی مطلوب و نهایی رسید .

کانکس حرفه ای

کانکس حرفه ای

پس از طرح ریز اولیه و کشیدن نقشه ی کار و اصول آن کار طبق نقشه و مشخصات فنی تعیین شده پیش می رود پس از تایید طراحان و مهندسین و خریداران مراحل ساخت کانکس اجرا می شود . ابعاد و اندازه ی سازه نیز در زمان ساخت آن تاثیر دارد برای نمونه اگر سازه ای از ابعاد بزرگ برخوردار باشد طراحی آن از پیچیدگی های زیادی نیز برخوردار است و تا حدودی زمان بر است که باید در دو یا چند فاز طراحی شود .

به طور کلی کانکس های حرفه ای چون طبق نیازهای خریداران طراحی و تولید می شوند معایبی نیز دارند از جمله این که طراحی و ساخت آن ها به نسبت دیگر سازه ها زمان بر است و از هزینه های تولید بالاتری نیز به نسبت دیگر کانکس ها برخوردار است زیرا در طراحی آن نظارت کامل و کلی بر روند تولید داریم همچنین از مصالح با کیفیت و مرغوبی استفاده می کنیم . سازه ی حرفه ای اگر در دپو کارخانه بماند احتمال دارد که اصلا به فروش نرسد زیرا دارای ویژگی های منحصر به فردی است که امکان دارد به کار هر خریداری نیاید .

قیمت کانکس حرفه ای

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس حرفه ای , خرید کانکس , کانکس دست دوم , کانتینر و .. با کارشناسان فروش مجموعه کانکس سازی ایرانا سازه تماس بگیرید و پیشنهادات ئ انتقادات خود را با ما در میان بگذارید و در صورت درخواست سازه ای با طراحی های ویژه و منحصر به فرد با مشاورین ما در میان بگذارید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *