با انواع کانکس توریستی بیشتر آشنا شوید

با انواع کانکس توریستی بیشتر آشنا شوید: شاید برای شما نیز اتفاق افتاده که به همراه دوستان یا گروه و تیم خود سفری چند روزه را به مناطق مختلف کشور از جمله کوه , مناطق ییلاقی و کویری داشته اید . یکی از مهمترین دغده هایی که در طی این سفر وجود دارد داشتن سرپناه و مکانی برای گذراندن شب و یا نگهداری لوازمی که با خود برده اید است . به همین دلیل متخصصین و مهندسین کارآمد مجموعه صنعتی تولیدی ایرانا سازه اقدام به طراحی و ساخت کانکس های توریستی در ابعاد و اندازه های مختلف کرده اند تا شما با خیالی آسوده به سفر خود بپردازید .

کانکس توریستی چیست ؟

به طور کلی اگر بخواهیم این سازه را معرفی کنیم باید اینگونه بیان کنیم که کانکس های توریستی اکثرا سازه های چرخداری هستند که توسط یک خودرو کشنده به مکان مورد دلخواه خریداران برده می شوند و از آن به عنوان یک خانه و یا یک اتاق در طی سفر استفاده می شود . کانکس های توریستی نیز به مانند دیگر کانکس ها در دو نوع ثابت و چرخدار طراتحی شده اند که کانکس توریستی ثابت اکثرا ساده بوده و در یک محل نصب می گردد و معمولا به صورت گروهی از آن استفاده می شود و در یک محل ثابت می مانند و مسافران در طی سفر می توانند از آن استفاده کنند . اما نوع چرخدار این سازه یعنی کانکس توریستی چرخدار اکثرا برای استفاده های شخصی و خصوصی است و از امکانات بیشتری چون تخت خواب های تاشو , در صورت امکان و سفارش وجود سرویس بهداشتی و ..

کانکس توریستی

کانکس توریستی

کاربردهای کانکس توریستی

شاید از خود پرسیده باشید که چرا در زمان سفر نیاز به کانکس توریستی داریم ؟ آیا وجود کانکس در چنین فضاهایی الزامی است ؟ در پاسخ باید گفت که وقتی به یک سفر به مناطق کوهستانی و یا جنگلی روبه رو شدید اولا ماندن در چنین فضاهایی نیازمند استراحت است و باید وسایل زیادی را با خود برد و جای دادن وسایل زیاد در کوله پشتی امکان پذیر نیست به همین دلیل وجود کانکس توریستی در چنین فضاهایی الزامی است .

ویژگی های کانکس توریستی

از مهمترین ویژگی های یک کانکس توریستی چرخدار بودن آن است که باید بتوان آن ها را به خودروهایی که این کانکس ا را حمل می کنند وصل نمود و به دل طبیعت برد . در ضمن باید از فضای کافی برخوردار باشد و جهت صرف جویی در فضا از تخت خواب های تاشو در داخل آن استفاده می شود . و مهمتر از همه این که باید مجهز به تجهیزات داخلی دیگر اعم از تجهیزات اولیه پزشکی , غذاهای کنسرو شده , آب آشامیدنی و در صورتی که امکان پذیر نباشد استفاده از آب معندنی , شارژهای برقی و ..

قیمت کانکس توریستی

قیمت انواع کانکس ها ی توریستی بسته به ثابت بودن و چرخدار بودن متنوع است همچنین بسته به ابعاد , تجهیزات داخلی , مواد اولیه به کار رفته در ساخت کانکس و .. بستگی دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید کانکس توریستی , فروش کانکس توریستی , کانتینر و .. به وب سایت رسمی مجموعه کانکس سازی ایرانا سازه مراجعه کنید و با شماره تلفن های این مجموعه تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را سفارش دهید .

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *