کانکس کشاورزی , خرید و فروش و قیمت کانکس کشاورزی

کانکس کشاورزی , خرید و فروش و قیمت کانکس کشاورزی , کانکس سازی ایرانا سازه : یکی دیگر از محصولات ایرانا سازه کانکس کشاورزی است که کاربردهای گوناگون و متنوعی دارد و می توان آن ها را در مزرعه ها و زمین های کشاورزی , باغ ها و ویلاها نصب کرد و از آن ها استفاده کرد . معمولا در زمین های بزرگ و مزارع هنگام برداشت محصول کارگران و کشاورزان زمان زیادی را مجبورند در زمین های خود بمانند که برای ماندن در چنین مکن هایی معمولا نیاز به فضایی برای ساکن شدن هست بنابراین بهترین راه کار پیش روی افراد در چنین مواقعی کانکس کشاورزی است . مهمتر از همه ی این ها زمین های کشاورزی نیاز به آب یاری دارند , آبیاری محصولات معمولا در مواقع شب انجام می شود که نیاز به کانکس های کشاورزی در اینجا بیشتر احساس می شود .

فضای داخلی این نوع از سازه ها به بخش های مختلفی تقسیم می شود از جمله اتاق استراحت کشاورزان , اتاقی مجزا جهت تعویض لباس ( رختکن ) , انبار تجهیزات آبیاری و یا کشاورزی . در ضمن وجود سرویس بهداشتی نیز در چنین فضاهایی نیز جز ملزومات اصلی است و باید در طراحی این سازه ها به کار گرفته شود .

انواع کانکس کشاورزی

کانکس کشاورزی ثابت

قیمت کانکس کشاورزی

قیمت کانکس کشاورزی

در زمین ها و مزارع بسیار بزرگ در زمان برداشت محصول تعداد زیادی از کارگران به صورت فصلی در آن مکان ساکن هستند و ممکن است چند ماهی طول بکشد زیرا سمپاشی , چیدن علف های هرز و .. زمان بر است در چنین حالتی از این نوع از سازه ها استفاده می شود به طوری که این نوع از کانکس ها در محل مورد نظر به صورت ثابت نصب می شوند و یا در محلی که نصب شده است و یا در جای دیگر بعد از استفاده برای سال های بعد نگهداری می شود

بیشتر بخوانید در : کانکس دست دوم

کانکس کشاورزی سیار

کانکس های کشاورزی سیار معمولا در هنگام برداشت محصول توسط یک وسیله ی نقلیه کشنده به محل مورد نظر برده می شوند و در مزارع نصب می گردند و بعد از اتمام کار کارگران و برداشت محصول به راحتی می توان آن را مکان دیگر انتقال داد که معمولا نوع چرخدار این سازه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد به دلیل آسان بودن جابه جایی آن .

طراحی کانکس کشاورزی

اکثرا ابعاد این نوع از سازه ها در حدود ۶ متر و ۲٫۴ متر است تا در زمان حمل و جابه جایی نیاز به مجوز از پلیس راه نباشد تا بتوان به آسانی آن ها را جابه جا کرد از مزرعه ای به مزارع و باغات دیگر انتقال داد . اکثرا این نوع از کانکس ها از یک درب و دو پنجره برخوردارند که بنابه سفارش خریداران عزیز می توان تعداد پنجره ها را کم یا زیاد کرد . محل نصب این سازه نیز باید در جایی قرار گیرد که کشاورزان و باغداران مسیر طولانی را برای رفتن به داخل کانکس طی نکنند .

خرید و فروش و قیمت کانکس کشاورزی

بنابه درخواست خریداران محترم این نوع از کانکس ها را می توان در اندازه های گوناگون طراحی کرد و قیمت آن ها نیز بسته به ابعاد و مواد اولیه به کار برده شده در آن ها نیز بستگی دارد و مهمتر از همه این که سازه ها در دو نوع ثابت و چرخدار هستند که معمولبا قیمت چرخدار این کانکس به نسبت ثابت آن کمی فرق دارد . بادوام بودن , مقاوم در برابر خورندگی و سیل و .. نیز در قیمت این سازه ها تاثیر گذار است .
برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی فروش کانکس کشاورزی , کانکس دست دوم کشاورزی , قیمت کانکس کشاورزی , کانتینر و .. با کارشناسان فروش مجموعه کانکس سازی ایرانا سازه در تماس باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *