کانکس میوه فروشی , خرید و فروش و قیمت کانکس میوه فروشی , دکه میوه فروشی

کانکس میوه فروشی , خرید و فروش و قیمت کانکس میوه فروشی , دکه میوه فروشی , گروه صنعتی ایرانا سازه : از دیگر محصولات گشرکت کانکس سازی ایرانا سازه می توان به دکه میوه فروشی اشاره کرد . این نوع از کانکس ها در طرح های گوناگون تولید می شوند و کارایی های متنوعی نیز دارند که از جمله مهمترین کاربرد این نوع از سازه ها می توان به فروش میوه و سبزیجات اشاره کرد . این دسته از کانکس ها در محله ها , مناطق پر رفت و آمد و .. نصب می شوند . در طراحی و نصب این نوع از کانکس ها چون سازه از پیش طراحی شده و فقط نیاز به بردن به مکان مورد نظر دارد و در آنجا نصب به آسانی صورت می گیرد .

ولی اگر بخواهیم مغازه و یا فروشگاه میوه فروشی را در یک مکانی تاسیس کنیم علاوه بر زمان بر بودن نیاز به مجوز ساخت و ساز دارد به همین علت دکه میوه فروشی می تواند جایگزین روش های سنتی ساخت و ساز شود و به خوبی نیازهای افراد یک محله را برآورده کند .


کانکس میوه فروشی

مزایای کانکس میوه فروشی

  • تهیه ی مایحتاج میوه و سبزیجات افراد یک محله
  • دسترسی آسان و سریع افراد به میوه فروشی
  • کاهش ترافیک در شهر
  • کم شدن هزینه ها
  • بادوام بودن سازه در مقابل هر نوع شرایط آب و هوایی

انواع کانکس میوه فروشی

کانکس های میوه فروشی در دو نوع زیر طراحی و تولید می گردد :

کانکس میوه فروشی سیار

کانکس های میوه فروشی سیار  ( Fruit Sales Container ) فروش بیشتری به نسبت سازه ثابت آن دارد . زیرا علاوه بر حمل و نقل سریع و آسان می توان آن ها را از محله ای به محله ی دیگر برد . این نوع از کانکس فروشگاهی به دلیل چرخدار بودن قیمت بالاتری به نسبت ثابت آن دارند .

کانکس میوه فروشی ثابت

اما کانکس های میوه فروشی ثابت نیز یکی دیگر از محصولات تولیدی ایرانا سازه است که این نوع از کانکس ها از ابتدا به صورت ثابت طراحی می شوند و در محل مورد نظر مشتری نصب می گردند . چون به صورت ثابت ساخته می شوند باید از دوام و ماندگاری بیشتری نیز برخوردار باشند زیرا ممکن است همانند کانکس تره بار  چند سال متوالی در یک محله به صورت ثابت نگهداری شوند .

قیمت کانکس میوه فروشی

جهت کسب اطلاعات از قیمت کانکس میوه فروشی , فروش کانکس میوه فروشی و همچنین مشاوره های لازم در خصوص خرید محصول انتخابی خود با کارشناسان فروش مجموعه ایرانا سازه تماس حاصل فرمائید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید