کانکس دکه فروشگاهی , خرید و فروش و قیمت دکه فروشگاهی

کانکس دکه فروشگاهی , خرید و فروش و قیمت دکه فروشگاهی , ایرانا سازه : کانکس های دکه فروشگاهی یکی دیگر از کانکس های طراحی شده توسط مهندسین و متخصصین کانکس ایرانا سازه است . این نوع از سازه ها به صورت دکه یا کیوسک فروشگاهی در تمام نقاط شهر جهت عرضه خدمات و محصولات نصب شده اند . کانکس های فروشگاهی در برخی موارد نیز می توانند به عنوان کافی شاپ و فست فود مورد استفاده قرار بگیرند .

کاربردهای کانکس دکه فروشگاهی

این نوع از سازه ها به گونه ای طراحی شده اند که کاربردهای گوناگونی دارند و برای انواع کاربری های کانکس فروشگاهی , کافی شاپ , فست فود , بوفه و .. کاربرد دارند و می توان با اندکی تغییر در شکل ظاهری و نمای داخلی از آن به عنوان کانکس غرفه ای یا رستوران و کافی شاپ استفاده کرد . مصالح و مواد به کار رفته در این سازه ها به گونه ای است که با تمام شرایط آب و هوایی ایران سازگاری دارد و می توان در هر شرایط و محیطی و در هر فصلی از سال از آن ها استفاده کرد .

کانکس دکه فروشگاهی

طراحی کانکس دکه فروشگاهی

کارآمدی , دوام , زیبایی به عنوان یک مثلث کلی در کار مجموعه شرکت ایرانا سازه است که سبب شده کانکس های دکه فروشگاهی نیز به مانند دیگر محصولات تولیدی این مجموعه از زیبایی خاصی برخوردار شود . در انتخاب مواد اولیه و مصالح نیز برای این سازه باید حساس بود تا در هر ظرایط آب و هوایی بتوان از آن استفاده کرد . از نمای بیرونی و داخلی باید این نوع از کانکس ها بع گونه ای طراحی شوند تا از بیرون دید کافی به فضای داخلی کرد تا محصولات درون قفسه را مشاهده کرد . وجود کرکره های برقی بر روی بازشوها نیز زیبایی خاصی به کانکس دکه فروشگاهی داده است .

مشخصات فنی کانکس دکه فروشگاهی

ابعا انتخاب شده برای این سازه به صورت ۱۹/۸ متر مربع که دارای عرض ۳/۳ متر و طولی در حدود ۶ متر دارد . که بنابه سفارش خریداران محترم می توان ابعاد آن ها را کوچک یا بزرگ کرد . اسکلت بندی و شاسه این کانکس از پروفیل های آهنی با ضخامتی در حدود ۲ میلیمتر است که نشان دهنده ی دوام و پایداری سازه است .
کف سازه اکثرا از سرامیک در ابعاد ۶۰*۶۰ سانتی متر طراحی شده است . عایق بندی دیوار و جداره های سقف از پلی استایرن نسور است . جهت بالا بردن امنیت دکه فروشگاهی چهار عدد کرکره برقی طراحی شده است که سه عدد برای قسمت های شیشه ای دکه و دیگری برای درب آن طراحی شده است تا در هنگام ساعات پایان کاری که دکه بسته می شود از امنیت بالا برخوردار باشد .

قیمت دکه فروشگاهی

قیمت این دسته از کانکس ها بسته به امکانات داخلی , بیرونی , مواد به کار رفته , ثابت بودن و یا چرخدار بودن , اندازه و .. بستگی دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس دکه فروشگاهی , خرید کانکس دکه فروشگاهی , کانکس دست دوم دکه فروشگاهی و ..و با مجموعه شرکت ایرانا سازه تماس بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *