کانکس دوبلکس , خرید ، فروش و قیمت کانکس دوبلکس دست دوم و نو

کانکس دوبلکس , خرید ، فروش و قیمت کانکس دوبلکس دست دوم و نو , کانکس سازی ایرانا سازه : کانکس دوبلکس یکی دیگر از محصولات تولیدی کانکس ایرانا سازه است که دارای کاربری های اداری و مسکونی است و به عنوان کانکس تجهیز کارگاهی نیز کاربرد دارد و می توان از آن ها استفاده کرد . اما نوع طراحی , چیدمان , پلان های داخلی و بیرونی هرکدام یا یکدیگر فرق دارد . و بنا بر کاربرد سازه طراحی و تولید می شود .

کابردهای کانکس دوبلکس

کانکس های دوبلکس به طور کلی طراحی شده از یک سازه ی دو طبقه که بر روی یکدیگر قرار دارند که ستون هایی که برای طبقه ی دوم طراحی می شود وظیفه ی انتقال بار طبقه دوم به زمین و طبقه ی پایین وظیفه ی اصلیش تحمل بار است . برای طراحی و ساخت چنین سازه ای دلایل متفاوتی وجود دارد که مهمترین آن ها استفاده حداکثری از فضایی که می خواهیم سازه را در آن جا نصب کنیم و یا ایجاد منظره و دید مناسب از دومین طبقه به مناطق اطراف برای نمونه کانکس ویلایی . و دلایل دیگری نیز وجود دارد از جمله تمرکز واحدهای مدیریتی و اداری که اکثرا طبقه ی پایین این نوع از سازه ها اتاق کارمندان و کارکنان و طبقه دوم برای دفتر مدیران که اکثرا جلسات مختلف و مهم در آن جا برگزار می شود . این کار خود سبب آسان شدن کارهای امور اداری می شود زیرا تمامی قسمت ها و بخش و واحدهای اداری در یک جا بوده و می توان کارها را با سرعت بالتر پیش برد . و مهمتر از همه این که نظارت بر کار کارمندان , کارکنان آن بخش ها راحت تر می شود .

کانکس دوبلکس

کانکس دوبلکس

مشخصات کانکس دوبلکس

به طور کلی مشخصات این دسته از سازه ها با توجه به محل ساخت و ابعادشان متفاوت است .زیرا که در طراحی و ساخت این نوع از کانکس ها به محل استفاده و شرایط اقلیمی و نوع مصالحی که در ساخت آن ها به کار گرفته می شود توجه شود . نکته ی دیگری که در طراحی و ساخت کانکس های دوبلکس باید رعایت شود انتقال و جابه جایی کانکس از مکنی به مکان دیگر است برای نمونه کانکس دوبلکس مسکونی که در یک طبقه طراحی شده است از قابلیت جابه جایی برخوردار نیست و علت آن هم این است که طبقه دوم اتصال دائمی به طبقه اول شده و مهمتر از همه این که اتصال سازه به فونداسیون سبب شده است تا سازه از قابلیت جابه جایی برخوردار نباشد . ابتدا باید سازه از اول به فونداسیون وصل گردد و چون در دو طبقه طراحی شده است برای اینکه صدای رفت و آمد افرادی که در طبقه ی دوم قرار دارند به طقه اول نیاید باید سقف طبقه ی اول با عرشه فولادی بتن ریزی شود و این امر خود نیز به عنوان مانعی عمل می کند تا سازه نتواند جابه جا شود . چون بتن وزن سنگین تری دارد و برای جابه جایی آن نیاز به وسیله ی نقلیه ی سنگین مانند جرثقیل نیاز است و یا برای جابه جایی ابتدا نیاز است که کف سازه ی بتنی تخریب شود تا بتوان آن را جابه جا کرد .

قیمت کانکس دوبلکس

در مورد قیمت این نوع از سازه نیز باید بگوییم که قیمت آن تفاوت چندانی با روش یک طبقه ندارد و شاید کمی بشتر از آن باشد . در طراحی و ساخت کانکس دوبلکس دو طبقه باید طبقه پایین به گونه ای ساخته شود تا تحمل بار و طبقه دوم را داشته باشد و جهت بادوام شدن این سازه باید از ابتدا مواد مرغوب در ساخت آن ها استفاده شود .
جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس دوبلکس , خرید کانکس دوبلکس , کانکس دست دوم دوبلکس با مشاورین مجموعه کانکس سازی ایرانا سازه تماس بگیرید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید