کانکس ایستگاه دوچرخه , قیمت کانکس دوچرخه دست دوم

کانکس ایستگاه دوچرخه , قیمت کانکس دوچرخه دست دوم , کانکس سازی ایراتا سازه : کانکس ایستگاه دوچرخه به درخواست شهرداری توسط مجموعه شرکت ایرانا سازه تولید گردید . این طرح شهرداری مورد استقبال مردم قرار گرفت و در کلان شهرها برای جلوگیری از ترافیک و تردد ماشین ها مورد استفاده قرار گرفت . در ادامه ی روند طراحی و تولید این نوع از کانکس ها نیاز شد تا تغییراتی در ابعاد و اندازه ها و کاربری های آن ها انجام شود

کانکس دوچرخه

از این سازه از آن جهت استفاده می شود که در سطح شهر دوچرخه را در اختیار مردم قرار دهد . این امر سبب شده است تا علاوه بر سالم ماندن شهر از لحاظ آلودگی های صوتی و هوا افراد بتوانند هم به نوعی ورزش کنند هم مسیری که شاید با پای پیاده طولانی باشد با دوچرخه طی کنند . هرچه از این طرح بیشتر استقبال شود باعث بالا رفتن فرهنگ استفاده از این وسیله ی خواهد شد . اولین نمونه ی این کانکس در شهر تهران نصب شد و سپس مورد استقبال شهرستان ها قرار گرفت .

کانکس ایستگاه دوچرخه

قیمت کانکس دوچرخه دست دوم

مشخصات فنی کانکس ایستگاه دوچرخه

مشخصه های فنی یک کانکس دوچرخه بسته به مواد و مصالح اولیه به کار رفته در آن و همچنین کاربرد آن دارد . در طراحی این نوع از کانکس ها اکثرا از نمای کامپوزیت استفاده می شود تا با ساختمان های اداری مطابقت داشته باشند و همچنین رنگی که برای این کانکس ها استفاده می شود باید از جذابیت برخوردار باشد و گویای یک کانکس ایستگاه دوچرخه باشد تا بتواند از این طریق مخاطب را جذب خود کند . در بدنه ی این دسته از سازه ها شیشه هایی به کار رفته که از نوع سکوریت است اما جهت جلوگیری از سرقت در ساعات غیر کاری با کرکره های برقی می پوشانند . این نوع از کانکس ها چون اکثرا در یک مکان ثابت هستند باید مقاوم باشند تا از فرسایش و زنگ زدگی جلوگیری شود .

قیمت کانکس ایستگاه دوچرخه

قیمت این نوع از سازه هات بسته به ابعاد , اندازه , نوع مواد اولیه به کار رفته در آن ها , ثابت بودن و یا چرخدار بودن که اکثرا به صورت ثابت ساخته می شوند و همچنین نوع کارایی آن ها بستگی دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی خرید کانکس ایستگاه دوچرخه , کانکس دست دوم ایستگاه دوچرخه , فروش کانکس دوچرخه  و مشاوره های لازم در خصوص نحوه ی استفاده از آن ها و .. با کارشناسان فروش مجموعع شرکت ایرانا سازه تماس حاصل فرمائید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *