کانکس گل فروشی , قیمت کانکس گل فروشی دست دوم

کانکس گل فروشی , خرید کانکس گل فروشی دست دوم , قیمت کانکس گل فروشی , ایرانا سازه : امروزه با پیشرفت تکنولوژی در تمامی زمینه ها اعم از کشاورزی و زمین شناسی این امکان برای افراد محیا شده است که در چهار فصل از سال بتوانند انواع گل ها و گیاهان را پرورش دهند . یکی از مکان هایی که گل فروشی ها بیشتر در آن ها به چشم می خورد نزدیک بیمارستان ها هستند که این بیمارستان ها اکثرا در مکان های پر رفت و آمد و شلوغ هستند که با نصب کانکس های گل فروشی می توان از هزینه های سرسام آور ساخت و ساز های سنتی و یا اجاره ی مغازه پیشگیری کرد .

کانکس گل فروشی ایرانا سازه – Flower Conex

کانکس دکه گل فروشی یکی دیگر از محصولات تولیدی کانکس ایرانا سازه است که اکثرا در حاشیه راه ها و فضاهای شهری نصب می شوند . این نوع از کانکس ها در مکان هایی نصب می شوند که امکان فروش گل در آنجا بیشتر است مثل بیمارستان ها و آرامستان ها و مهمتر از همه این که باید محیط بیرونی کانکس به گونه ای طراحی شود که فرد با دیدن آن متوجه شود که کانکس چه کاربردی دارد . این دسته از کانکس ها فضای محیط شهری را زیباتر می کنند .

قیمت کانکس گل فروشی دست دوم

قیمت کانکس گل فروشی دست دوم

طراحی کانکس گل فروشی

مهمترین نکته ای که در طراحی این نوع از کانکس ها باید رعایت شود این است که از پنجره های بلند استفاده شود تا محصولات داخل کانکس قابل دیدن باشند و نورگیری مناسب تری داشته باشند . رنگ کاری نیز باید علاوه بر اینکه با ذوق و سلیقه ی مشتری سازگار باشد باید به گونه ای باشد که نمایان یک گل فروشی شیک و زیبا باشد تا محیطی چشم نواز را به فضا ببخشد . نحوه ی سیستم گرمایشی و سرمایشی نیز باید در آن ها رعایت شود و اکثرا از کولرهای گازی دو کاره اسپلیت استفاده می شود . کف کانکس گلفروشی نیز باید مقاوم و بادوام ساخته شود زیرا بیشتر در معرض رطوبت قرار دارد در کف آن بیشتر از ورق های آلومینیوم آجدار استفاده می شود که ضد زنگ زدگی و خورندگی هستند .

یک روش دیگر که نیز چهره ی ظاهری زیبایی را به این کانکس ها می دهد استفاده از طرح شیشه ای در آن ها است هم سبب می شود دید کامل به فضای داخل کانکس داشته باشیم و هم می توانیم انواع گل های تزیینی را در داخل نگهداری کنیم . در کانکس های گل فروشی که شیشه خور هستند جهت بالا بردن امنیت در آن ها حفاظ نصب می گردد . سقف این کانکس ها نیز در زیبایی آن ها تاثیر زیادی دارد برای نمونه می توان سقف را قوسدار یا سفالی یا چند هلالی طراحی کرد .

قیمت کانکس گل فروشی دست دوم

قیمت کانکس های گل فروشی نیز بسته به اندازه ی آن ها , نوع مواد به کار رفته در آن , شیشه خور بودن آن , طرح داخلی و بیرونی آن , ابعاد آن , ثابت بودن و یا سیار بودن و .. دارد که همگی می توانند در قیمت کانکس گل فروشی تاثیر گذار باشند . جهت کسب اطلاعات بیشترو مشاوره های لازم در خصوص خرید کانکس  و همچنین سفارش کانکس دست دوم و نو گل فروشی با کارشناسان فروش و متخصصین ما در مجموعه شرکت ایرانا سازه تماس حاصل فرمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *