کانکس کودک , خرید و قیمت کانکس کودک

کانکس کودک , خرید و قیمت کانکس کودک , گروه صنعتی ایرانا سازه : والدین در تربیت کودکان همیشه روش ها و متدهای مختلفی را انجام می دهند . به گفته ی کارشناسان باید از ابتدا حس استقلال نسبی را در کودکانمان پرورش دهیم که یکی از روش هایی که به کودکان در داشتن استقلال نسبی کمک می کند داشتن یک اتاق مستقل و خانه مستقل برای کودک است که گروه مهندسین ایرانا سازه با طراحی کانکس کودک در ابعاد و اندازه های مختلف آن را طراحی کرده اند که می توان این کانکس ها را در خانه باغ یا گوشه ای از حیاط نصب کرد تا کودکان در زمان بازی بتوانند برای خود خانه ی مستقلی داشته باشند .

مزیت کانکس کودک

استفاده از این نوع از کانکس ها از لحاظ تربیتی اهمیت زیادی دارد زیرا سبب شده است که کودکان نظم و مرتب بودن را یاد بگیرند این امر تاثیر مثبتی بر روحیه کودکان دارد و سبب می شود در بزرگشالی نیز مسئولیت پذیر تر باشند و کارها را در زندگی با نظم به پیش برند . کانکس کودک در اصطلاح یک خانه ی کوچک برای فرزندانمان است تا از ابتدا اصول نگهداری از خانه و بانظم بودن را بیاموزند این امر سبب می شود در بزرگسالی فردی مسئولیت پذیر باشند و بتوانند یک خانواده را به خوبی اداره کنند .

قیمت کانکس کودک

قیمت کانکس کودک

امکانات کانکس کودک

امکانات داخلی و نمای بیرونی این نوع از سازه ها به صورت سلیقه ای بوده و با توجه به گروه سنی افراد طراحی می شود . اگر کانکس مربوط به گروه سنی کودک باشد می توان در جلوی درب ورودی ان باغچه ی کوچک نیز درست کرد و با اندکی فاصله از کانکس می توان تاب , سرسره و دیگر وسایل بازی برای کودکان فراهم ساخت . یک ایده ی جالب دیگر نیز برای این سازه وجود زنگ در است که سبب بالا رفتن روحیه ی کودکان می شود و مهمتر از همه وجود روشنایی , داشتن پنجره و .. نیز برای این نوع از کانکس ها الزامی است . می توان کانکس کودک را در ویلای خود یا در حیاط خانه نصب کرد تا کودکاندر هنگام بازی و تفریح مکانی مجزا برای خود داشته باشند . گروه مهندسی ایرانا سازه هر طرح و پیشنهاد دیکری که شما مشتریان عزیز اشته باشید می توانند روی این سازه طراحی کنند و سپس آن را بسازند .

بیشتر بخوانید در : کانکس ویلایی

خرید و قیمت کانکس کودک

معمولا مواد و مصالح به کار رفته در این نوع از کانکس ها از چوب است اما جهت حفظ استقامت و بادوام بودن سازه می توان آن را از پروفیل های آهنی نیز طراحی کرد . طراحی کانکس کودک به صورت فانتزی است و می توان شکل مختلفی را برای سازه طراحی کرد برای نمونه شکل کشتی و خانه بازی و … طراحی دکوراسیون داخلی و بیرونی این نوع از سازه ها باید مطابق با ذوق و سلیقه ی کودکان باشد . اکثرا سطح کف این نوع از کانکس ها در حدود ۱۵ سانتی متر با زمین فاصله دارد که به کمک پایه به زمین می چسبد جهت جلوگیری از ورود جانوران با داخل سازه این گونه طراحی شده است .

جهت سفارش محصول و همچنین اطلاع از قیمت کانکس , خرید کانکس کودک و .. با متخصصین و کارشناسان ما در مجموعه ایرانا سازه تماس حاصل فرمائید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید