کانکس کتاب فروشی , قیمت کانکس کتاب فروشی سیار

کانکس کتاب فروشی , قیمت کانکس کتاب فروشی سیار , گروه صنعتی ایرانا سازه : در هر جامعه ای کتاب و کتابخوانی باعث پیشرفت سطح علمی مردم می شود و هر جامعه ای به نوعی تلاش می کند تا با تشویق مردم به خواندن کتاب سبب بالا رفتن فرهنگ کتابخوانی در آن جامعه شوند . زیرا هر چقد سطح علمی و مطالعه افراد بالا رود آن جامعه پیشرفت خواهد کرد . به همین سبب در راستای ارتقاع فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین افراد علاوه بر وجود کتابخانه های ملی , کانکس کتابفروشی پا به میان گذاشته تا از این طریق افراد بتوانند در سطح شهر به راحتی به کتاب دسترسی داشته باشند . مجموعه شرکت ایرانا سازه با به کار گیری متخصصین و طراحان حرفه ای خود توانسته است کانکس های کتابفروشی را در ابعاد و اندازه های مختلف و در طرح های گوناگون تولید کند و به مشتریان عزیز عرضه کند .

قیمت کانکس کتاب فروشی سیار

قیمت کانکس کتاب فروشی سیار

انواع کانکس کتاب فروشی

فعالیت اصلی این دسته از کانکس ها اکثرا فروشگاهی است که اصلی ترین کار کانکس کتابفروشی ( book store container ) ارائه کتاب و محصولات فرهنگی به مردم است تا افراد بتوانند بدون هیچ سختی به منابع علمی , آموزشی , فرهنگی دسترسی پیدا کنند . اکثرا دانشجویان و افراد تحصیل کرده به دلیل مشغله ی کاری زیادی که دارند شاید نتوانند به آسانی به کتابخانه دسترسی داشته باشند کانکس های کتابفروشی در چنین مواقعی به خوبی می توانند پاسخگوی نیاز افراد باشند . این سازه اکثرا در مکان هایی نصب می شود که رفت آمد و تردد زیاد است تا از این طریق افراد با برخورد با چنین سازه ای تشویق به خواندن کتاب شوند .

این نوع از کانکس ها در دو نوع کانکس کتابفروشی چرخدار و کانکس کتابفروشی ثابت طراحی و ساخته می شوند که بسته به سفارش مشتریان می توان آن ها را در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی کرد . کانکس های سیار بیشترین استفاده را دارند زیرا می توان به راحتی آن ها را به مکان دیگر انتقال داد و در هر منطقه ای اعم از مناطق محروم که عاری از کتابخانه هستند می توان به جای کتابخانه و کتابفروشی از آن ها استفاده کرد . اما نوعی از این سازه وجود دارد که به صورت کانکس ثابت ساخته می شود که برای استقرار دائمیو مناطق شهری کاربرد زیادی دارد .

قیمت کانکس کتاب فروشی سیار

زیبایی این سازه از اهمیت زیادی برخوردار است تا بتواند مشتری را به خود جذب کند . بنابراین برای طراحی این نوع از کانکس ها روش های مشابهی همچون کانکس فروشگاهی وجود دارد که نمای آن از ساندویچ پانل و یا کامپوزیت است . همچنین به جای درب ورودی می توان از کرکره های برقی و یا شیشه های سکوریتی استفاده نمود . کف این سازه اکثرا از شاسی تیر آهن است و در نوع ثابت این کانکس ها کف اکثرا سرامیک و یا ترکیبی از ملات ماسه و یا سیمان است تا بتواند با هر نوع شرایط آب و هوایی سازگار باشد . سیستم روشنایی , سیم کشی برق و .. به مانند دیگر کانکس ها بوده و تفاوت چندانی با آن ندارد . همچنین اصول قفسه بندی در این کانکس ها نیز باید رعایت شود تا نمای ظاهری آن به هم نخورد .

[جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش کانکس کتابفروشی و یا اطلاع از قیمت کانکس کتابفروشی با کارشناسان و مشاوران کانکس سازی ایرانا سازه تماس حاصل فرمائید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *