کانکس پلیس , خرید , فروش و قیمت کانکس پلیس

کانکس پلیس , خرید , فروش و قیمت کانکس پلیس , گروه صنعتی ایرانا سازه : کانکس های پلیس به سفارش نیروی انتظامی جهت استقرار موقت یا دائمی نیروهای پلیس در محلات و خیابان ها نصب شدند . کلانتری ها وادارات پلیس مناطق زیادی را تحت پوشش خود قرار می دهند که در بعضی از نقاط امکان بازرسی به مناطق خیلی کم است یا مناطق تحت پوشش فاصله ی زیادی با اداره پلیس دارد بنابراین جهت سرعت بخشیدن به حضور پلیس و عمیات نیروهای پلیس در منطقه این نوع از کانکس ها در محلات مختلف نصب می گردند .

انواع کانکس پلیس

کانکس های پلیس در انواع و اندازه های مختلف ساخته می شوند که اکثرا به دو صورت ثابت و یا سیار طراحی می شوند . که در ادامه به شرح مختصری از هر کدام خواهیم پرداخت .

کانکس پلیس ثابت

این نوع از سازه ها اکثرا در مناطق مسکونی به صورت ثابت نصب می شوند یعنی داری اتاق ها و بخش های متعددی هستند که به صورت دائمی و ثابت در محل وجود دارند . اکثرا در ابعاد ۳*۶ متر که در مجموع ۱۸ متر مربع امتداد دارد . ودر ۳۶ متر مربع نیز طراحی می شوند یعنی ۳*۱۲ متر . طراحی داخلی این سازه ها نیز به گونه ای است که اکثرا یک اتاق جداگانه برای استراحت نیروهای پلیسی و یک اتاق مجزا برای بخش اداری در نظر گرفته می شود بنابر سفارش نیز می توان آبدارخانه و سرویس بهداشتی نیز برای این نوع از کانکس ها طراحی کرد .

بدنه ی آن ها و فضای بیرونی سازه باید مختص با آرم و رنگ سازمانی اداره چلیس و نیروی انتظامی باشد . در ضمن انتخاب و نحوه ی قرار گیری پنجره ها و درب ها نیز باید طوری باشد که نگهبان داخل سازه دید کافی به فضای بیرونی و اطراف کانکس داشته باشد .

قیمت کانکس پلیس

قیمت کانکس پلیس

کانکس پلیس سیار

کانکس های پلیس سیار بیشتر مورد استفاده و به تقاضای راهداری ها و پلیس راه و راهنمایی و رانندگی ساخته می شوند . همهی شما در طول سفر به اکثر نقاط کشور شاهد این نوع از کانکس ها در جاده ها بوده اید که به نوعی ایستگاه کنترل جاده ای نیز محسوب می شوند . این سازه به نسب ثابت آن در ابعاد و اندازه ی کوچکتری طراحی می شود . که در نوع ساده آن فقط مجهز به دو اتاق است یکی استراحت پرسنل و دیگری پست نکهبانی . اما اگر این سازه کاربردی کاروانی داشته باشد مجهز به مخزن آب , سرویس بهداشتی , اتاق استراحت , اتاق نگهبانی و .. است .

مزایای استفاده از کانکس پلیس

  • عایق سرما , گرما , رطوبت و صوت
  • قابلیت نصب آسان و سریع در مکان های مختلف
  • امکان طراحی و ساخت در ابعاد و اندازه های مختلف
  • مقاوم در برابر ساییدگی و ضربه
  • قابل جابه جایی و انتقال از مکانی به مکان دیگر
  • امکان استفاده در هر نوع شرایط آب و هوایی
  • امکان طراحی و ساخت با هر نوع امکانات درخواستی مشتریان عزیز

نصب و قیمت کانکس پلیس

محل نصب این سازه را باید از ابتدا در نظر داشت تا سریع ترین دسترسی به شاخصه های فرعی و خیابان های اصلی را داشته باشد . تا اگر حادثه ای در محل رخ داد در سریع ترین زمان اقدامات لازم انجام گیرد . محل نصب سازه باید به گونه ای باشد که محل پارک ماشین نیروی انتظامی هیچ گونه تداخلی در وسایل نقلیه افراد و عابرین نداشته باشد .

بیشتر بخوانید در : کانکس دست دوم

رنگ و طرح سازه و ابعا د آن ینز باید طوری انتخاب شود که معرف کاربرد آن باشد یعنی حتما آؤم نیروی انتظامی , راهنمایی رانندگی و .. بر روی آن طراحی شود . در ضمن باید مقاوم , سبک و بادوام ساخته شود تا در صورت نیاز به جابه جایی سریع و آسان بتوان تغییر محل داد و به مکان دیگری انتقال داد . همچنین قیمت سازه نیز بسته به اندازه , ابعاد و مواد به کار رفته در آن دارد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر از کانکس پلیس , قیمت کانکس پلیس , کانتینر و دیگر خدمات مجموعه شرکت ایرانا سازه با متخصین و مشاورین این مجموعه تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را سفارش دهید . تا در زمان تعیین شده طراحی , ساخته و در محل مورد نظر مشتریان عزیز نصب گردد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید