کانکس سقف قوس دار , قیمت کانکس قوس دار دست دوم

کانکس سقف قوس دار , قیمت کانکس قوس دار , کانکس قوس دار دست دوم , گروه صنعتی ایرانا سازه : کانکس های قوس دار به کانکس هایی گفته می شود که سقف آن ها قوسی شکل است که در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شوند . این دسته از کانکس ها کاربردهای گوناگونی دارد و مورد استفاده ی جنگل بانان و انتظامات است . سقف کانکس های قوس دار سبب دید بهتر می شود . از این کانکس ها بیشتر در جاهایی استفاده می شود که امکان ساخت و ساز وجود ندارد . این وع از کانکس ها باید مقاوم ساخته شود و در طراحی آن ها از مواد مرغوب استفاده شود تا مقابل زلزله , گرما , سرما , دیگر بلایای انسانی و طبیعی مقاوم باشند . می توان آن ها را در هر مکانی نصب کرد و در صورت نیاز نداشتن و یا جابه جایی آن ها را به مکان دیگری انتقال  داد . داخل این نوع از کانکس ها از امکاناتی چون سرویس بهداشتی , اتاق استراحت , اتاق های اداری و .. برخوردار است .

قیمت کانکس قوس دار دست دوم

قیمت کانکس قوس دار دست دوم

 خرید و فروش کانکس سقف قوس دار

اگر نیاز به خرید کانکس قوس دار دارید و هیچ گونه اطلاعات کافی در مورد آن ندارید با کارشناسان فروش ما در ایرانا سازه تماس بگیرید و هر نوع طرحی که می خواهید روی کانکس تان پیاده شود را پیشنهاد دهید . قیمت این نوع از کانکس ها نیز بسته به اندازه , ابعاد , مواد به کار رفته در آن و .. بستگی دارد و همچنین مشتریانی که تمایل دارند داخل کانکس آن ها مجهز باشد باید ابتدا طرح پیشنهادی خود را به متخصصین ما ارائه دهید تا طبق سفارش شما ساخته شوند . هدف ما کسب رضایت مشتری است .

قیمت کانکس قوس دار دست دوم

کانکس های دست دوم به آن دسته از کانکس هایی اطلاق می شود که یک بار مورد استفاده قرار گرفته اند مجموعه شرکت ایرانا سازه اقدام به خرید این دسته از کانکس ها از مشتریان می کند و بعد از انجام تعمیرات و بازسازی اقدام به فروش این کانکس ها با نام کانکس قوس دار دست دوم به مشتریانی که تقاضای خرید این کانکس ها را دارند می کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر از کانکس سقف قوس دار دست دوم , خرید کانکس قوس دار , فروش کانکس قوس دار و .. با کارشناسان فروش ما در مجموعه ایرانا سازه تماس بگیرد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *