کانکس زلزله , کانکس برای زلزله زدگان , قیمت کانکس زلزله دست دوم

کانکس زلزله , خرید کانکس برای زلزله زدگان , قیمت کانکس زلزله دست دوم , گروه صنعتی ایرانا سازه , : مجموعه شرکت ایرانا سازه با طراحی و ساخت انواع کانکس از جمله کانکس زلزله توانسته اند خدمات ارزنده ای را به صنعت کانکس سازی ارائه دهند . این مجموعه با به کارگیری نیروهای متخصص و مهندسین کارآزموده در زمینه ی طراحی و ساخت انواع کانکس با توجه به سفارش و نیاز مشتریان توانسته اند رضایت خاطر مشتریان و خریداران محترم را به دست آورند . کانکس زلزله کاربردهای زیادی دارد که از جمله مهمترین کاربردشان این است که مختص مناطق زلزله زده است و در شرایط بحرانی از آن ها استفاده می شود . بنابراین در ساخت آن ها باید این نقطه را در نظر  داشت که این دسته از کانکس ها چه کاربرد و کارایی باید داشته باشند تا مطابق با آن شرایط ساخته شوند . در شرایط بحرانی چون طوفان , سیل , زلزله , جنگ و .. از این کانکس ها استفاده می شود بنابرین باید مقاوم در برابر هر گونه شرایط آب و هوایی ساخته شوند .

لازم به ذکر است که طراحی کانکس برای زلزله زدگان باید به گونه ای باشد که سبک و با دوام باشند تا بتوان به آسانی آن ها را جابه جا کرد . کانکس های زلزله در دو نوع سیار و ثابت ساخته می شوند که کانکس سیار زلزله خریداران زیادی به نسبت کانکس زلزله ثابت دارد زیرا از جابه جایی آسانی برخوردار است . کانکس های طراحی شده در مجموعه ایرانا سازه از مواد اولیه مرغوب ساخته می شوند تا مقاوم در برابر هر نوع شرایط اقلیمی باشند بنابراین در زمان و شرایط بحرانی اعم از زلزله و سیل به مناطق محروم و زلزله زده ارسال می شوند تا سرپناهی برای افراد در چنین شرایط سخت و بحرانی باشند .

طراحی کانکس زلزله زدگان در ایراناسازه

کانکس های زلزله باید به گونه ای طراحی شوند که بتوانند پاسخگوی نیازهای افراد زلزله زده باشند و به عنوان یک سرپناه برای آن ها عمل کنند یعنی به عبارتی خانه ی موقتی برای افراد در شرایط بحرانی باشند . داخل این نوع از کانکس ها به طریقی طراحی شده است که مجهز به سرویس بهداشتی , آشپزخانه , اتاق خواب , روشویی و .. است و در صورت سفارش می توان آن ها را در یک طبقه , دو طبقه و .. ساخت . از دیگر ملزومات اصلی برای یک کانکس زلزله مجهز بودن به لوله کشی آب , گاز , برق و .. است که در طراحی کانکس های زلزله باید این نکات رعایت شوند .

انواع کانکس زلزله

  • کانکس های زلزله ثابت
  • کانکس های زلزله سیار
  • کانکس های زلزله در یک طبقه , دو طبقه و ..
  • کانکس ساندویچ پانل

خرید کانکس زلزله , قیمت کانکس زلزله , کانکس زلزله دست دوم

قیمت کانکس های زلزله بسته به ابعاد , اندازه , مواد  به کار رفته در آن , طراحی داخلی و بیرونی , همچنین تعداد طبقات و … است . و مهمتر از همه این که کارایی و کاربرد این نوع از کانکس ها در قیمت آن ها تاثیر گذار است . این امکان وجود دارد که کانکس یک بار استفاده شده و پس از بازسزی و تعمیر مجدد دوباره به فروش گذاشته شده است که این خود نیز در قیمت یک کانکس تاثیر گذار است و با عنوان کانکس دست دوم قیمت آن ها محاسبه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کانکس زلزله با کارشناسان فروش مجموعه ایرانا سازه تماس حاصل نمایید . و محصول انتخابی خود را سفارش دهید و هر گونه مشاوره در خصوص این نوع از کانکس ها را داشته باشید می توانید به صورت تلفنی و یا حضوری از مهندسین و مشاوران این مجموعه جویا شوید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *