کانکس دندانپزشکی , قیمت کانکس دندانپزشکی دست دوم

کانکس دندانپزشکی , قیمت کانکس دندانپزشکی دست دوم , ایرانا سازه : داشتن بهداشت فردی و سلامت دهان و دندان امری ضروری است و هر فردی در زندگی خود باید به آن اهمیت دهد ولی با رعایت نکات بهداشتی باز هم نیاز به توصیه ها و معاینه ی پزشک داریم . در مناطق محروم و عاری از امکانات دندانپزشکی رعایت سلامت دهان و دندان تا حدودی به فراموشی سپرده شده است و افراد از آن غافل مانده اند . مجموعه شرکت ایرانا سازه کانکس دندان پزشکی را برای چنین مکان هایی طراحی کرده است تا نیازهای افراد مناطق محروم از لحاظ دندان پزشکی تا حدودی رفع شود . در ادامه ی مطلب به ویژگی های این سازه ی پیش ساخته مهم می پردازیم .

کار کرد و ویژگی های کانکس دندانپزشکی

از این سازه علاوه بر مناطق محروم و عاری از امکانات در مناطقی چون دانشگاه ها به عوان کلنیک دندانپزشکی , کارخانه جات و سازمان های اداری و همچنین در مسیرهای بین راهی که به عنوان یک کلنیک برای مسافران می توانند خدمات عرضه کنند . این نوع از کانکس ها از دو بخش اصلی تشکیل شده اند که یکی اتاق معاینه پزشک است و اتاق دیگر مخصوص معاینه ی عمومی است .

کانکس دندانپزشکی

کانکس دندانپزشکی

اکثرا کانکس های دندان پزشکی در ابعاد کوچک طراحی و تولید می شوند زیرا در فضاهای کوچک نیازی به صف ویزیت نیست اما اگر این نوع از کانکس ها در مناطقی که کمی بزرگتر هستند و جمعیت زیادی را در بردارند می توان آن ها را در ابعاد بزرگ طراحی کرد و داخل آن اتاق انتظار و اتاق منشی نیز طراحی کرد و ساخت . داخل این نوع از کانکس ها به دلیل کوچک بودن فضا عاری از آبدارخانه است و نهایتا یک میز کوچک پذیرایی داخل آن جای داده شده است . معاینه ی پزشک داخل این نوع از کانکس ها اکثرا محدود می شود به پرکردن دندان , عصب کشی و جرمگیری و .. و افرادی که تشخیص داده می شوند که نیاز به عمل های تخصصی دارند به بیمارستان ها ارجاع داده می شوند .

مشخصه های فنی کانکس دندانپزشکی

مهمترین اصول و نکاتی که در یک کانکس دندانپزشکی باید به آن توجه ویژه ای شود مقاومت و بادوام بودن سازه و نظافت آن است . چرا که آلوه بودن محیط می تواند بیماری را در افراد مراجعه کننده به بار آورد . سقف و دیوارهی این دسته از کانکس ها از ساندویچ پانل ساخته شده است که مقاومت بالایی را در برابر هر نوع شرایط جوی دارد . داخل کانکس یعنی کف آن نیز از پی وی سی (pvc) ساخته شده است تا بتوان آن را با هر نوع شوینده ای شست .

قیمت کانکس دندانپزشکی دست دوم و نو

درب و پنجره ای این سازه نیز از نوع دوجداره است که از ورود هر نوع غبار و آلودگی به داخل جلوگیری کند . گر بخواهیم در صورت نیاز کانکس را جابه جا کنیم باید کف آن را از کف پوش های قابل شستشو و تخته های ضد آب طراحی کنیم ولی در صورت ثابت ماندن می توان کف آن را سرامیک طراحی کرد و ساخت . تامین آب , برق , گاز , سرویس بهداشتی و .. نیز برای چنین کانکسی لازم و ضروری است که باید در ساخت آن ها را به کار ببریم .
جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس دندانپزشکی همچنین مشاوره های لازم در خصوص این نوع از سازه با کارشناسان فروش نجموعه شرکت کانکس سازی ایرانا سازه تماس حاصل فرمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *