کانکس خوابگاهی , قیمت کانکس خوابگاهی دست دوم

کانکس خوابگاهی , خرید , فروش و قیمت کانکس خوابگاهی دست دوم و نو , گروه صنعتی ایرانا سازه  : کانکس خوابگاهی همانگونه که از نامش نیز پیداست کاربرد خوابگاهی داشته و جهت استقرار و استراحت افراد در یک مکان مستقر می شوند . کانکس های خوابگاهی تولید ی شرکت ایرانا سازه جز پرفروشترین کانکس ها بوده و با توجه به سفارش و نیاز مشتری در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی شده و ساخته می شوند . ابعاد این دسته از کانکس ها در ۶ , ۸ , ۱۲ متری و … طراحی شده و سپس ساخته می شوند . این نوع از کانکس ها مجهز به حمام , آشپزخانه , سرویس بهداشتی , آبدارخانه و .. هستند که با توجه به نوع کاربردی که دارند باید حتما مجهز به موارد ذکر شده باشند .

خصوصیات و ویژگی های کانکس خوابگاهی

این نوع از کانکس ها بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که افراد بنابه شرایطی برای یک مدت مشخص یا نامشخصی مجبور است که داخل این کانکس ها سکنی گزیند بنابراین باید از امکانات داخلی یک منزل مسکونی تا خدودی برخوردار باشد . داخل کانکس های خوابگاهی به گونه ای طراحی شده است بتوان داخل آن تختخواب برای استراحت افراد را در آن جای داد که تعدد آن ها بسته به ابعاد کانکس دارد اگر ابعاد کانکس زیاد بزرگ نباشد ولی تعداد پرسنل زیاد باشد می توان از تختخواب های چند طبقه استفاده کرد همچنین می توان جهت رفاه بیشتر ساکنین داخل کانکس میز , تلویزیون , صندلی و .. جا گذاری کرد .

قیمت کانکس خوابگاهی دست دوم

قیمت کانکس خوابگاهی دست دوم

اگر بخواهید در طراحی کانکس خود از آبدارخانه استفاده کنید معمولا به صورت اپن یا کابین های مجزا طراحی می شوند برای نمونه کانکس ۱۲ متری می تواند مجهز به ۲ اتاق یا ۴ اتاق نیز باشد که این بستگی به سفارش و نیاز مشتریان دارد .

از کانکس های خوابگاهی ( dorm conex) بیشتر در پروژه های عظیم پتروشیمی , گاز , صنایع نفتی , فرودگاه ها , مراکز نظامی , توریستی , احداث نیروگاه ها و .. استفاده می شود . یکی از مهمترین ویژگی های این دسته از کانکس ها قابل حمل بودن آن ها است که در صورت جابه جایی مکانی می توان آن ها را به آسانی حمل کرد و اگر یک پروژه به چایان رسید در پروژه ی بعدی می توان از آن استفاده کرد .
در فضاهای رقابتی امروزه مهمترین عاملی که خریداران به آن توجه می کنند مسئله کیفیت محصول است یعنی اصلی ترین عامل و ویژگی در خرید یک محصول کیفیت آن است .

قیمت کانکس خوابگاهی دست دوم و نو

قیمت کانکس خوابگاهی بسته به اندازه , متریال , نوع مواد اولیه به کار رفته در طراحی وتولید آن دارد همچنین ممکن است با توجه به نوع سفارش کانکس ها مجهز به حمام , سرویس بهداشتی , آشپزخانه و .. باشند که این عوامل همگی در قیمت یک کانکس تاثیر گذار است زیرا بعضی از کانکس ها فقط به صورت یک اتاقه یا دو اتاقه ساخته می شوند و نیاز به موارد دیگر ندارند پس مسلم است قیمت این نوع کانکس با کانکس مجهز فرق دارد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر از کانکس خوابگاهی و اطلاع از نحوه ی سفارش و خرید این محصول می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ایرانا سازه تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *