کانکس تره بار , قیمت کانکس تره بار دست دوم

کانکس تره بار , قیمت کانکس تره بار دست دوم , گروه صنعتی ایرانا سازه : این نوع از کانکس ها یک سازه پیش ساخته هستند که اکثرا در یک محله یا منطقه جهت فروش سبزیجات , میوه ها و .. نصب شده اند . اصولا شهرداری هر منطقه برای نصب کانکس تره بار فضایی را تعیین می کند تا اگر میدان تره بار مرکزی آن منطقه دور است افراد به راحتی بتوانند . از محل نزدیک منزل خود میوه جات و سبزی جات خریداری کنند . در طراحی این نوع از کانکس ها معمولا به غرفه ای بودن آن ها بیشتر توجه شده است زیرا هم رفت آمد افراد زیاد است هم باید به پارکینگ نزدیک باشد تا جای پارک ماشین به اندازه ی کافی وجود داشته باشد .

 

کاربردهای کانکس تره بار

اکثرا برای ساخت و ساز محدودیت هایی در نظر گرفته شده است که در این صورت می توان با خیال راحت از کانکس استفاده کرد . در برخی از موارد شاهد وجود حجره های بزرگ و یا حتی مغازه های کوچک در میادین میوه و تره بار هستید . که محل پخش میوه و سبزیجات به داخل شهر هستند . که در کنار این ها اکثرا وجود یک کانکس تره بار که بسیار شبیه به کانکس فروشگاهی و مغازه ای است به چشم می خورد . از لحاظ ظاهری همین که شبیه به یک فروشگاه باشد . اکثرا کافی است و دیگر نیازی به لوکس بودن نیست .

قیمت کانکس تره بار دست دوم

قیمت کانکس تره بار دست دوم

مشخصات کانکس تره بار

از لحاظ پلان و نقشه یک کانکس تره بار را باید مطابق با محلی که در آنجا نصب می گردد طراحی کرد . ابعاد و اندازه ی این دسته از کانکس ها با یکدیگر فرق می کند . و به صورت یکپارچه ساخته نمی شود . زیرا بسته به نوع استفاده و همچنین محل مورد استفاده باید ابعاد آن را در نظر گرفت . برای ورودی هر کانکس یک کرکره برای قسمت ورودی طراحی شده است در ضمن مجهز به سیستم روشنایی و در برخی موارد کولر و دیگر وسایل مورد نیاز یک فروشگاه است .

بیشتر بخوانید : قیمت کانکس

قیمت کانکس تره بار دست دوم

کانکس های تره بار طراحی شده در ایراناسازه از دوام و ماندگاری بالاتری برخوردارند و در طراحی آن ها از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است . بنابراین مناسب با هر نوع شرایط آب و هوایی هستند و مهم تر از همه این که این دسته از کانکس ها در جهت تامین مرکبات و سبزیجات یک محله تولید شده اند. بنابراین باید در محلی قرار گیرند که همه ی افراد آن محله بتوانند به آسانی به آن دسترسی داشته باشند . یک مزیت ویژه ی دیگری که این سازه های پیش ساخته دارند این است که با گسترش آن ها در محلات به آسانی می توان سطح سلامت عمومی جامعه و همچنین کنترل بر قیمت را افزایش داد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *