کانتینر دست دوم , قیمت کانتینر دست دوم

کانتینر دست دوم , قیمت کانتینر دست دوم : مجموعه شرکت ایرانا سازه اقدام به خرید و فروش کانتینرهای دست دوم در ابعاد و اندازه های گوناگون کرده است . کانتینر های دست دوم به عبارتی به آن دسته از کانتینرها اطلاق می شود که یک بار مورد استفاده قرار گرفته است یعنی به گونه ای که فرد احساس می کند که دیگر در پروژه ی خود به کانتینر نیازی ندارد بنابراین به فکر فروش کانتینر می افتد .

بیشتر بخوانید : قیمت کانتینر

ایرانا سازه با به کار گرفتن طراحان و مهندسان کارآزموده در این زمینه اقدام به خرید این دسته از کانتینر ها از مشتریان می کنند و اگر کانتینر نیازی به بازسازی و تعمیر داشته باشد متخصصین ما آن را بازسازی کرده و تعمیرات لازم را بر روی کانتینرها انجام می دهند و در انبار شرکت نگهداری می شود و اگر مشتری تقاضای چنین گزینه ای را داشت آن را با قیمت مناسب تر و با عنوان کانتینر های دست دوم به فروش می رساند .

قیمت کانتینر دست دوم

این نوع از کانتینرها از ان لحاظ اهمیت دارند که از قیمت کمتری برخوردارند و اگر فردی بخواهد هزینه ی کمتری را صرف خرید کانتینر بکند می تواند از این دست از کانتینر ها تقاضا کند و آن را بخرد . لازم به ذکر است که همانند کانکس دست دوم ، قیمت این نوع از کانتینرها بسته به اندازه , ابعاد , مواد به کار رفته در تولید آن ها و .. می تواند با یکدیگر تفاوت داشته باشد .

انواع کانتینر دست دوم ایرانا سازه

  • کانتینر های دست دوم سرباز ( رو باز )
  • کانتینر های دست دوم تانکری
  • کانتینر های دست دوم یخچالی
  • کانتینر های دست دوم حمل گاز
  • کانتینر های دست دوم بغل باز شو
  • و ..

کانتینر دست دوم ایرانا سازه

یکی از نکاتی که در هنگام خرید یک کانتینر های دست دوم باید به آن توجه کرد سالم بودن آن است که پس از خرید بتواند کارکرد خوبی داشته باشد بنابراین مشتریان از این بابت اطمینان داشته باشند که کانتینر های دست دوم مجموعه شرکت ایرانا سازه از لحاظ فنی و .. قبل از فروش معاینه فنی شده اند و از این لحاظ کاملا سالم هستند .
جهت کسب اطلاعات از نحوه ی خرید کانتینر دست دوم , فروش کانتینر دست دوم , قیمت کانتینر دست دوم با کارشناسان فروش مجموعه ایرانا سازه در تماس باشید . تا اطاعات لازم را در خصوص کانتینر درخواستی خود کسب کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *